Karpuzkaya Mahallesi Parselsiz Sokak No: 294/1 Şehitkamil / Gaziantep

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Teknik Prefabrik Beton Yapı Sistemleri

Teknik Beton Yapı, daha sağlam, daha güvenilir, daha pratik, daha düşük maliyetli yapılara ihtiyacın arttığı teknoloji çağında, dürüst ve ilkeli yapı hizmetleri sunuyor. 2015 yılı itibari ile dinamik bir şekilde girdiğimiz yapı sektöründe çok kısa zamanda hakim konuma gelerek, referans yapılarımızın sayısını oldukça artırdık. İlk günkü azmi ve kararlılığı muhafaza ederek, ülkemiz inşaat sektöründeki profesyonel yapı hizmetlerinin gereksinimlerini kanıksayarak gelişmek, firmamızın ana prensiplerinden. Özellikle prefabrik beton konusunda giderek artan ihtiyacın kaliteli bir şekilde karşılanması hem yapılan yatırımın hem de bina içerisindeki canların muhafazası için hayli gerekli. Teknik Beton Yapı can ve mal güvenliğini esas alarak ürettiği ön gerilmeli beton ile özellikle sanayi tipi yüksek yapıların hızlı ve sağlam kurulumu konusunda akılcı çözümler üretiyor.

Büyük yapıların inşasında kullanılacak olan ön üretimli yani prefabrik beton elemanların imali için 70 bin metrekare alan üzerine kurulu bir fabrika ile hizmet sunuyoruz. 70 bin metrekare alan üzerindeki toplam kapalı alanımızın yüz ölçümü ise 12 bin metrekare. Modern inşaat sektörünün tüm taleplerini karşılayacak genişlikte ve donanımda olan fabrikamızda, Teknik Beton Yapı kalitesi ile günlük 1000 metrekare üzerinde üretim yapma imkanına da sahibiz. Bu da bizi sizin için en uygun firma yapan özelliklerimizden bir diğeri.

Talep doğrultusunda tasarlanan ve hazırlanan ön gerilmeli beton elemanlar ile çok daha sağlam ve çok daha güvenilir yapılar inşa ediyoruz. Prefabrik beton yapı elemanları ile tesisinizi kurmaya karar verdiğinizde, Teknik Beton Yapı ile tereddütsüz çalışmanıza olanak sağlayacak bir diğer husus ise profesyonel kadromuzdur.

İnşaat sektörü hataya tahammülü en az olan sektörlerdendir. Bu durumun bilincinde olan bizler de kendimizi sürekli geliştiriyor ve modern inşa tekniklerinin gerektirdiği şekilde güncelliyoruz. Tesisinizin kurulumu da dahil olmak üzere tüm aşamalar kendi bünyemizde, firmamız imkanları ile gerçekleştirilmektedir.

Talep ve ihtiyaca göre tasarlanan ön gerilmeli prefabrik beton ürünler kendi tesislerimizde üretilen beton ile imal edilir. Nakliye hizmeti de yine firmamız araçları ile sağlanmaktadır. Bu sayede taşınma esnasında meydana gelecek olası sıkıntılar minimalize edilmiş olur. Şantiye alanına ulaşan yapı elemanlarının montajı da yine firmamız bünyesindeki profesyonel yapı ekibi tarafından gerçekleştirilir. Prefabrik beton yapı elamanları ile hayallerinizi birlikte inşa edelim. İnşa ettiğimiz prefabrik yapılar ve hizmet verdiğimiz tüm sektörlerden belli başlılarını sizin için sıraladık.

 • Her türlü endüstriyel yapı
 • Her türlü sanayi tesisi
 • Tekstil, kimya, plastik, yem, ambalaj, gıda fabrikaları
 • Lojistik depolar
 • Eğitim binaları
 • Sosyal tesisler
 • Spor tesisleri

Sıraladıklarımızın dışında da ihtiyacınız olan her türlü büyük çaplı yapının tam da ihtiyacı olan ön gerilmeli prefabrik beton yapı elemanlarını hızlı, kaliteli, ekonomik, estetik ve sağlam bir şekilde ürettiğimizden emin olabilir ve bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Misyonumuz

Teknik Prefabrik Beton Yapı sistemleri olarak, daha sağlam ve daha farklı karakterlerde sanayi yapıları yaparak ülkemizin üretim değerlerini korumak ve bu değere sahip çıkmak hedefi ile yola çıktık. Misyonumuz doğrultusunda tüm sektörlerde müşterilerimizin hak ettiği en kaliteli hizmeti verebilmek için, en hızlı, en kaliteli ve en sağlam yapıları en ekonomik çözümlerle sunan, sürekli genişleyen ürün ve hizmet yelpazesini sektörün her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.

 

Vizyonumuz

Toplam Kalite Yönetimi felsefesi ile sanayi yapıları sektörde öncü rol üstlenmek, yüksek hızda en kaliteli, en sağlam ve en ekonomik hizmeti verebilmek için yeni teknolojiler geliştirmek, sürekli genişleyen ve yenilenen makine parkuru ile beklentilerin ötesine geçmek, mevcut pazarda sunmuş olduğu kaliteli hizmet anlayışı ile rakiplerinin her zaman bir adım önünde yer alabilmek.

Değerlerimiz

Sektörde Verimlilik
Teknik Prefabrik Beton Yapı, müşterilerine sunmuş olduğu her projenin ve projede kullandığı malzemelerin azami verimini sağlaması için tüm imkanlarını kullanır.

Müşteri Memnuniyeti
Teknik Prefabrik Beton Yapı olarak bizi tercih eden müşterilerimizin taleplerinin karşılığı olarak bizden beklentilerinin maksimum şekilde karşılığının bulması için %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle dur durak demeden çalışıyoruz.

Yenilikçilik
Teknik Prefabrik Beton Yapı olarak sektördeki öncü firma hedeflerimiz doğrultusunda teknolojik değerleri üst planda tutarak teknolojilerimizi sürekli yenilemekle, geliştirmekte ve bu sayede markamızın canlılığını korumak için yenilikçilik düşüncelerimizi hayata geçirerek sürekli geliştirmekteyiz.

Dürüstlük ve Ahlaki Değerlerimiz
Bizi tercih eden değerli müşterilerimiz ile birlikte Teknik Prefabrik Beton Yapı ailesi olarak tüm prensibimiz dürüstlük ve ahlaki değerlerimize daima sağdık kalarak hizmet vermekteyiz.

 

Kalite Politikamız

Toplam Kalite Yönetimini yaşam biçimi olarak benimseyen kuruluşumuz; topluma, çevreye, müşteriye, kaliteye ve çalışanımıza olan duyarlılığımız ile tüm faaliyetlerimizde,

 • Çalışanlarının, müşterilerinin ve tedarikçilerinin mutluluğunu sürekli ve tam olarak sağlamayı ortak sorumluluk anlayışı içinde kabullenen,
 • Çevreye en uyumlu malzeme ve teknolojiyi kullanan,
 • Milli servet kaybını ve kaynakların bilinçsizce tüketimini önleme gayreti içinde olan,
 • Çalışanların sağlığı açısından işlerin güvenli ve emniyetli şekilde gerçekleştirilmesini temin eden yaklaşımla çalışmak Teknik Prefabrik Beton Yapı olarak şirket prensibimizdir.
 • İşçi sağlığını ve iş emniyetini temin edecek ileri teknoloji ve yöntemleri uygulayarak iş kazalarını önlemek,
 • Müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda hatasız imalat yapmak ve müşteriye hatasız hizmet sunmak,
 • Çalışanlarımıza sürekli eğitim programı düzenleyerek, kalite anlayışını benimsemelerini ve Entegre Yönetim Sistemine etkin olarak katılımlarını sağlamak şirket politikamızdır.

Teknik Prefabrik Beton Yapı - ÜCRETSİZ KEŞİF
Projelerimiz bizim için çok kıymetlidir. Değerli projelerinize firmamızdan randevu alarak ücretsiz keşif hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz

Teknik Prefabrik Beton Yapı Sistemleri Hizmetlerimiz

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: